Актуелно

ДРАКУЛА ТУРА – 11-ти и 23-ти Октомври

BranCastel_qsrd2u34
За уплата до 25.09.2014 =  за само 3.700,оо денари


.
11-ти и 23-ти Октомври

.
ДРАКУЛАТУРА
(Трансилванија – Романија).
(09.10.2014 – 12.10.2014 = 11-ти октомври)
(22.10.2014 – 26.10.2014 = ...повеќе

ИСТАНБУЛ – 11-ти и 23-ти Октомври

istanbul2222
Специјален попуст :
до 01.10.2014 =109 €
од ЦЕНА  = 129€
(09.10.2014 – 12.10.2014 = 11-ти октомври)
(23.10.2014 – 26.10.2014 = 23-ти октомври)
1 ден Скопје – Истанбул Состанок со групата на паркингот пред хотел “ВИП” и поаѓање за Истанбул во 17:00ч. Ноќно ...повеќе

Венеција – Верона – 11-ти и 23-ти Октомври

venecija
Цена:  129€
Во цената на аранжманот влегува:

Превозсовисокотуристичкиавтобус
Две ноќевања со појадок во Lido Di Jesolo
Razgled na Venecija i Verona so стручен водич

Придружник на патувањето
Организација на патувањето

 
05 Septemvri: Тргнувањенагрупатапопладнево 15.00 ...повеќе

ПРАГА со Карлови Вари

Halconviajes-praga-puentes
09 Октомври: Тргнување на групата попладне. Се патува преку граничен премин Табановце со попатни одмори.
10 Октомври: Пристигнување во Прага предпладне. Организирано разгледување на градот со локален водич: Националниот Музеј, Националниот Театар, Мостот на Чарлс 4, Стариот Град, Еврејскиот Град, ...повеќе

Минхен (Дворците во Баварија)

Castle_Neuschwanstein
за 11-ти и 23-ти октомври
Минхен – Баварска “Метропола со душа”, еден од најубавите градови во Германија, културен и боемски центар, град со бројни историски споменици кои зборуваат за вековните Баварски владетели од династијата Вителсбах, многубројни ремек дела од модерната технологија ...повеќе

КСАМИЛ – Албанија

Ksamil-plaza
ВИЛА ДАЧИ – Ксамил
Вилата се наоѓа на идеална местоположба во самиот центар на Ксамил. Студијата се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, клима и тераса.

...повеќе

ХИТ – Хотел Јони – Саранда

DSC_0391
LAST MINUTE !!!!!!!!
9% попуст – инфо на тел. 02/3222 981
за термин од 13,09 / 19,09.2014   за  5 ВВ (ноќевања со појадок) +  превоз = 109 евра   ( 6,736 ден ) По цена : од 99 евра
 
...повеќе

Пронајди ја твојата дестинација:

ДржаваКатегоријаПериод

Translator

Macedonian flagItalian flagPortuguese flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagRussian flagGreek flagAlbanian flagTurkish flag                                     

Хотелски Резервации во Грција

Hotelski Rezervacii vo Grcija

Ресторан ХИПОДРОМ

Restoran HIPODROM

Возен Парк

Временска прогноза

септември 2014
П В С Ч П С Н
« јул    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930